Zdjęcie obiektu Zdjęcie obiektu

Pokoje

/ Ikona pucharu /

Obiekt położony jest w centrum nad rzeką Wisłą z widokiem na park.
Piękne położenie Ośrodka Start zachęca do zwiedzenia wielu ciekawych miejsc. Atrakcję stanowią wychodzące z Wisły szlaki turystyczne, zróżnicowane pod względem trudności i posiadające niezapomniane walory krajobrazowe, szlaki spacerowe, rowerowe, tematyczne. Zimą wyciągi narciarskie zapraszają na stoki o różnym stopniu trudności a szkółki narciarskie wnoszą wiele cennych uwag aby móc doskonalić umiejętności narciarskie. Do największych wyciągów wiślańskich typu krzesełkowego na Cieńkowie, Nowej Osadzie, Soszowie i Stożku, oraz do wyciągów krzesełkowych w Ustroniu-Polanie, Istebnej i innych można dojechać samochodem lub autobusem. Przełęcz Kubalonki zachęca do skorzystania ze słynnych tras biegowych, gdzie odbywa się wiele międzynarodowych zawodów.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 42 komfortowo wyposażone pokoje : jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe, studia, i apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, szafkę, biurko, szafę, łazienkę z prysznicem, Tv, bezprzewodowy internet WiFi i telefon. Dodatkowo w pokojach typu studio ( dwa oddzielne pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami) i apartamentach znajduje się rozkładana sofa a w jednym z apartamentów łoże małżeńskie.

Łącznie posiadamy 85 miejsc noclegowych. Pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.