Zdjęcie obiektu Zdjęcie obiektu

O nas

/ Ikona pucharu /

Ośrodek położony w Wiśle w samym sercu Beskidów jest wymarzonym miejscem dla grup sportowych oraz osób lubiących aktywnie wypoczywać. Centrum sportowe, malowniczo zlokalizowane nad rzeką Wisłą posiada bogatą bazę sportowo-rekreacyjną oraz rehabilitacyjną i jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wypoczynek i rekreacja w sercu Beskidów
Baza Startu stwarza znakomite warunki rekreacji, rehabilitacji. Niezależnie od pory roku zalety położenia i wyposażenia Ośrodka, świetne jedzenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że START to doskonałe miejsce na spędzenie zarówno całego urlopu jak i weekendu. Organizowane są zgrupowania sportowe, pobyty grupowe i indywidualne, imprezy integracyjne, okolicznościowe, szkoleniowe, narady, zielone szkoły, wycieczki, rozgrywki sportowe dla firm, szkół, pobyty rehabilitacyjne. Warto również odwiedzić ośrodek Start ze względów zdrowotnych, gdyż techniki terapii schorzeń kręgosłupa i inne zabiegi fizykoterapeutyczne, czy masaże jakie oferują specjaliści od fizjoterapii mogą pomóc w wielu problemach związanych ze zdrowiem.

Obiekt posiada 85 miejsc noclegowych
w apartamentach, w pokojach studio oraz pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. W ośrodku znajdują się sale sportowe, konferencyjne, basen, gabinety odnowy biologicznej, sauna fińska, bar. Baza sportowa obejmuje także boisko z bieżnią lekkoatletyczną, park kąpielowy letni.

Wisła posiada nieodparty urok.
Twierdzą tak wszyscy, którzy zagościli w tej, położonej u stóp Baraniej Góry, miejscowości. Jest miejscem magicznym, bo właśnie tu biją źródła królowej polskich rzek – Wisły, której początek dają potoki burzliwych Czarnej i Białej Wisełki oraz łagodnego potoku Malinki. Malowniczo położona w dolinie, zewsząd otoczona łagodnymi zboczami, nie bez powodu nazywana jest „perłą Beskidu Śląskiego”.

Na tych, którzy zagoszczą w Wiśle, czekają górskie szlaki turystyczne, ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza, niespotykanej urody wodospady Białej Wisełki-Kaskady Rodła i nieskażone powietrze. Nie brak w Wiśle ludowych akcentów z przeszłości oraz śladów historii.

Życzymy Państwu cudownych wrażeń i wspaniałego wypoczynku.